Posted on

Chcesz godnie zaprezentować się w stroju, ale nie wiesz, jaki garnitur wybrać? W akcji podpowiemy, które zegarki są bardziej odpowiednie na uroczystą okazję, a które do noszenia na co dzień.

NOWOCZESNY I PROSTY MĘSKI ZEGAREK Z ELEGANCKĄ DO GARNITURU

Decydując się na wyrafinowany gust, aby dalej czerpać przyjemność Przesadzone zegarki i blichtr zegarków, ilość zegarków i blichtru, ilość wyprodukowanych zegarków da komiczny efekt, a my wolelibyśmy, żeby było to zrobione genialnie lub zbyt dobrze . Skromny klasyczny odcień wraz ze stonowanym srebrnym lub złotym akcentem to wszystko, czego potrzeba, aby włączyć tarczę ze smukłymi akcentami do swojej kolekcji. Dokonując takiego wyboru, demonstrujemy nasze wyrafinowanie i wyrafinowany gust.

JAKI ZEGAREK NALEŻY KUPIĆ DO MOJEGO GARNITURU? CZY WYBRAŁEŚ SKÓRZANY PASEK CZY BRANSOLETKĘ?

W odpowiedzi na pytanie testowe, jakie programy nosisz, zapytano nas, czy wolimy zegarek na pasku do spodni, czy bransoletkę. To do mężczyzn należy decyzja, który zegarek garniturowy jest dla nich najlepszy – polecam zegarki ze sprawdzonymi paskami lub ewidentnie sportowym wyglądem. Konwencja klasyczna może być czasami wykorzystana jako źródło modyfikacji konwencji konwencjonalnej, jednak w tej dziedzinie pojawia się spór. W przypadku innych zegarków dostępne są lepsze futurystyczne zegarki z migającymi danymi taktycznymi.

A co powiesz na piękny męski zegarek do garnituru z twardego drewna?

Zegarki stają się również coraz bardziej popularne jako modny dodatek. Tradycyjny krój niektórych z nich będzie pasował do garnituru, zwłaszcza w połączeniu z innymi dodatkami w postaci zegarka (muszka, krawat czy buty).

Jaki zegarek wolisz: tradycyjny czy cyfrowy?

Pod tym względem preferowane są tradycje – tradycyjne zegarki z bokami, których boki są o wiele bardziej spektakularne i ponadczasowe niż w zegarkach cyfrowych, a które czasami określa się mianem „bezdusznych”. Być może coś w tym jest, a może po prostu nie pasowaliby do klasycznego zespołu, gdyby tak było.

Mamy nadzieję, że ten post pomoże uzupełnić kolekcję męskich zegarków garniturowych.