Posted on

Przygotowanie do ślubu jest bardzo ważne zarówno dla przyszłej żony, jak i męża. Nie od dziś wiadomo, że panna młoda oprócz zjawiskowej sukienki nosi również biżuterię. Ale nie wszyscy wiedzą, że sklepy jubilerskie kryją również dekoracje dla panów. Oczywiście mogą to być naszyjniki lub bransoletki, choć na co dzień uważane są za modę dla mężczyzn. W przypadku garnituru warto jednak przyjrzeć się ofertom guzików lub krawata! Z pewnością podkreślają elegancki strój, a także można je zestawić z biżuterią, którą nosi przyszły mąż. Dodatkowo guziki będą doskonałym dodatkiem do obrączki, która nie będzie już jedyną biżuterią na ciele pana młodego!

Jak dobrać biżuterię do garnituru?

Najważniejsze są szczegóły. Najpopularniejsze garnitury noszone przez mężczyzn na ślubnym kobiercu to czarny, granatowy, a czasem grafitowy. Do każdego z tych kolorów idealnie będzie pasować biżuteria srebrna i złota. Dlatego, aby dokonać dobrego wyboru, warto zwrócić uwagę na detale – kolor poszetki, krawata czy muszki, a może nawet wybrać jeden z tych elementów pasujący do koloru biżuterii! Młode pary zazwyczaj wybierają jako symbole miłości klasyczne obrączki z żółtego złota – jest to dobra wskazówka przy wyborze metalu na naszyjnik lub spinki do mankietów dla przyszłego męża. Nie zapomnij też go wygrawerować! Inicjały lub raz umieszczone na biżuterii nadadzą jej wyjątkowego znaczenia, a także stworzą pamiątkę na długie lata! Po nietuzinkową biżuterię ślubną – zarówno dla mężczyzn jak i kobiet – zobacz SAVICKI – znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie biżuterii ślubnej?

Wygląd rudy to jedno, innym aspektem jest oczywiście jej trwałość i koszt. Biżuteria ślubna to zazwyczaj ozdoba, którą użyjemy raz lub kilka razy w życiu, dzięki czemu nie musimy wydawać na nią ogromnych sum. Przecież to nie jest obrączka ślubna ani pierścionek zaręczynowy – muszą oczywiście być wysokiej jakości, bo będą towarzyszyć małżonkom przez długie lata! Dlatego kupując samą dekorację ślubną, wybierz złoto lub pozłacane srebro – możesz też dopasować kamień lub cyrkonie do koloru kamienia w pierścionku swojego chłopaka lub do głównego koloru całej imprezy! Każda z perełek ma swoją symbolikę – wybierz tę, która przyniesie Ci szczęście w tym wielkim dniu!